Reference

Vojtěch Svatoš při koncertu skupiny Fried Ace

Taneční škola Starlet

Na JF Production jsme se obrátili, abychom našim budoucím i stávajícím žákům přiblížili atmosféru kurzů a dalších akcí naší taneční školy. Zadání nebylo vůbec jednoduché, protože akcí je mnoho a konají se na různých místech. Byli jsme velmi mile překvapeni zodpovědným a obětavým přístupem pracovníků JF Production, kteří naší zakázce věnovali velmi mnoho pozornosti, času a tvořivých nápadů. Těšíme se na další spolupráci.

Vlasta Buryanová, učitelka tance
Krápníková výzdoba v jeskyni Balcarka

Hudební kurzy Evvie’s Music Lessons

Když jsem stříhala video k 5. výročí mých hudebních kurzů, dala jsem Vojtovi toto zadání: aby hudba vystihla mou osobnost a aby ji napsal tak, jak já na něj působím. Ten moment, kdy jsem nahrávku obdržela, se mi hluboce zaryl do srdce, jelikož jsem neočekávala tak nádherné emoce – jak popsal Vojta: Joyful, Inspirational, Cute. A to je přesně ono. Tak by to mělo být… Psát hudbu od srdce a naslouchat emocím. V tomto směru je JF Production opravdu srdcová záležitost a my jsme to zažili na vlastní kůži při projekci videa na koncertě k 5. výročí. Všichni byli dojatí, a jak je známo, bez hudby by v nás samotné video nezanechalo tak intenzivní vzpomínku. S Vojtou spolupracuji v mnoha oblastech, ať už je to produkce, postprodukce, či přátelské posezení u kávy, kde zastává i funkci producenta a především skvělého přítele, který ve vás umí probudit uměleckého ducha a bezmezně jej podpořit. JF Production je pod křídly lidí, kteří dělají svět krásnějším místem prostřednictvím toho, čeho si vážíme nejvíc – života, emocí, pohlazení po duši. A já mu touto cestou převelice děkuji.

Eva Chalupníková, majitelka

Hudební klub Slowone

Spolupráce s JF Production pro mne byla naprosto ukázková. I přes řadu překážek, které se v průběhu příprav objevily, proběhlo vše hladce a bezproblémově. Velice krátký čas na realizaci akce tohoto rozsahu byl zorganizován jak nejlépe to šlo a klip byl natočen, sestříhán a předán tak, jak bylo třeba. S profesionálním přístupem, ochotou a především s konečným výsledkem jsem byl nadmíru spokojeni a už teď se těším na další budoucí spolupráci s JF Production.

Martin Kolařík, dramaturg