Diskografie

2014-2015

Krasohlednice (2015, cyklus 14 tématických skladeb)

Videoklipy (vlastní tvorba, různé žánry)


Založení JF Production


2013

Bridged Differences (Fried Ace)

Skladby: Jack’s Daughter (V. Svatoš), A Little Brat (V. Svatoš), Story of the Old Station (J. Čejka), Dangerous Loving (V. Svatoš), Když (P. Šmíd), Black Rose (J. Čejka, V. Svatoš, J. Brázdil a P. Šmíd), Song of Fools (V. Svatoš), Hope (P. Šmíd) a Bluesíček (J. Čejka, V. Svatoš, J. Brázdil a P. Šmíd)

Obsazení: Vojtěch Svatoš (piano, klávesy a zpěv), Pavel Šmíd (elektrická a akustická kytara), Jiří Čejka (basová kytara) a Jan Brázdil (bicí)

Produkce: Jiří Čejka a Vojtěch Svatoš (produkce), Dušan Souček (zvuk), Bronislav Šmíd (mix), Studio Indies (nahrávací studio) a Jitka Jagerová (obal)

Fotografie alba Bridged Differences skupiny Fried Ace
Fried Ace: Bridged Differences

2008

Ajaring Door (The L.A.)

Skladby: Stand Back (V. Svatoš), Roadman (V. Svatoš a O. Tulis), Lady from My Dream (V. Svatoš), A Good Reason to Destroy this Hall (O. Tulis a V. Svatoš) a Don’t Give up (V. Svatoš)

Obsazení: Vojtěch Svatoš (piano, klávesy a zpěv), Oldřich Tulis (kytara a zpěv), Pavel Šotkovský (bicí) a Tomáš Svoboda (basová kytara)

Produkce: The L.A. a Stanislav Rožnovský (produkce), Stanislav Rožnovský (zvuk a mix), The L.A. (mix) a Oldřich Tulis (obal)

Fotografie alba Ajaring Doors skupiny The L.A.
The L.A.: Ajaring Door