Akce

Musicians

Skončena
Místo: Karlovy Vary
Datum a čas: 03.08.2018 08:00
Odkaz na událost

Plánujete, co dělat v létě? Tak plánujte s námi! Ať už jste hudebníci toužící po lekcích pod vedením věhlasných mezinárodních umělců, nebo jen posluchači kvalitní hudby, kteří by se chtěli odreagovat návštěvou multi-žánrového hudebního festivalu, neváhejte a přidejte se k početné skupině fanoušků Musicians! Jako spolupořadatelé tohoto velkého setkání příznivců hudby, které se nebude konat nikde jinde než ve světoznámém městě festivalů – Karlových Varech – Vám můžeme říct jen toto: Nebudete určitě litovat a opojení hudbou neunikne nikdo z Vás!

Těšíme se na Vaši návštěvu

My Amazing Friends Vol.1

Skončena
Místo: Galerie vinotéka RockWine, Vídeňská 18, 639 00 Brno
Datum a čas: 13.10.2017 19:30
Odkaz na událost

Srdečně Vás všechny zveme na komorní vystoupení do inspirativního protředí vinotéky – Galerie RockWine. Pozvání k pianu přijali Zdeňka Motáčková, Dáša Ubrová, Pavel Šmíd a další. Vystoupení vychází z úspěšného koncertu “Acoustic Live”. Stavte se a povzbuďte nás při sklence dobrého vína!

Klavírní koncert v Bosorce

Skončena
Místo: Studio Bosorka, Minoritská 10, 602 00 Brno
Datum a čas: 02.12.2016 19:00
Odkaz na událost

Přijďte si poslechnout živý klavírní koncert V. Svatoše v prostorách pohybového a vzdělávacího studia Bosorka v Minoritské ulici v centru Brna a nechte se unést atmosférou Soulu, Blues a Rocn ‘n’ Rollu. Nebudete litovat.

Acoustic LIVE

Skončena
Místo: Hudební klub Slowone, Lidická 702/23, Brno
Datum a čas: 07.05.2016 20:00
Odkaz na událost

Užijte si společně s námi nevšední hudební večer v brněnském klubu Slowone ležícím přímo v pasáži hotelu Slovan. Nezapomenutelná dvojice umělců – Zdenka Motáčková a Vojtěch Svatoš – se sejde u historického piana, kde také zazní písně jejich inspirace a minulosti…

Natáčení v klubu Slowone

Skončena
Místo: Hudební klub Slowone, Lidická 702/23, Brno
Datum a čas: 29.01.2015 20:00

Přijďte se podívat na veřejné natáčení krátkého propagačního spotu na Rock & Rollové tančírny v klubu Slowone. Vybraní účastníci, především ti ve stylovém oblečení, se budou moci zúčastnit natáčení i jako komparzisté s drobným občerstvením zdarma. Tak neváhejte, míst je málo a na každého se nedostane. V každém případě, ať už budete účinkovat či nikoliv, počítejte s bujarou zábava a ke konci, jako naše poděkování, zahrajeme k tanci jen pro Vás.