Medley

Dokončeno
Patron: Hudební klub Slowone
Genres: Filmová produkce, Propagační video, Videoklip
Date: 2015/01/19 - 2015/02/05

Project description

Logo hudebního klubu SlowonePodívejte se, jak to vypadá v brněnském klubu Slowone, když se chystají Rock & Rollové tančírny! V rámci tohoto projektu jsme pro Vás natočili upoutávku na večery plné zábavy, hudby a pohybu v rytmu 60. let. Pro ty, kdo si myslí že si jen přijdou poslechnout krásnou hudbu máme bohužel špatnou zprávu. Přestože pouhé poslouchání není zakázáno vězte, že se brzy necháte strhnout atmosférou, své tělo rozhýbete s ostatními a dost možná objevíte i dříve netušené taneční figury či své skryté pohybové možnosti. Pokud Vám však komplikovaná zlomenina všech končetin přesto tanci zabrání, můžete se bez obav zapojit do všudypřítomné společenské komunikace.

Bar in the Slowone Music ClubI když se svým rozsahem tento projekt neřadí k největším, rozhodně nepatří mezi ty klidnější. Příprava i natáčení probíhalo ve zběsilém tempu, kdy vzájemné prolínání bezesných nocí nad rozepsaným scénářem, technickou přípravou a nahráváním finální hudební kompozice vyvrcholilo živým natáčením v klubu Slowone během jednoho z brzkých únorových večerů. Ani toto zakončení oněch čtrnácti přípravných dnů a nocí však nebylo klidné a rozhodně ne bez komplikací v podobě zrovna propuknuvší chřipkové epidemie, která zasáhla nejednu klíčovou osobu.

R&R dancers in the Slowone Music ClubPřes všechny překážky odvedli všichni protagonisté profesionální práci a mnohdy i s nemalými zdravotními potížemi ze sebe vydali maximum a nenechali tým na holičkách. To dokázalo ocenit především publikum svým neskrývaným hlasitým potleskem, kterým to dávalo okázale najevo a nejeden návštěvník nešetřil i pochvalnými slovy. Důležité bylo, že se všichni bavili a stálo to za to!

Musicians in the Slowone Music ClubPo natočení všech materiálů, jak už to tak bývá, přišlo na řadu několik probděných nocí u postprodukce, nicméně se vše podařilo a upoutávka mohla být vypuštěna dříve, než první tančírny vypukly. Což ostatně bylo i naším prvořadým cílem. A jak to vše dopadlo se samozřejmě můžete přesvědčit sami při shlédnutí výsledku naší práce – konečné verze upoutávky na Rock&Rollové tančírny v klubu Slowone pořádané přímo v centru Brna.

Standing ovations in the Slowone Music Club
Standing ovations in the Slowone Music Club

References

Slowone music club

Music club Slowone

Colaboration with JF Production was totally exemplary for me. Despite the many unexpected obstacles, everything has been completed perfectly. There was extremely short time for project realization. This time was very well organized and the music video was filmed, postprocessed and delivered as it was necessary. I was highly satisfied with professional attitude, willingness and especially with the final results. I am looking forward to the next possible collaboration with the JF Production team.

Martin Kolarik, manager